Krzesło Herman Miller Cosm – lekkość i elegancja w biurze

Krzesła Herman Miller Cosm to połączenie dobrego stylu i funkcjonalności. Automatycznie dopasowują się do kształtu ludzkiego ciała. Lekkość sprawia, że użytkownik nie czuje grawitacji, stąd pochodzi ich kosmiczna nazwa. Wysokość fotela regulowana jest automatycznie. Wygodne ułożenie łokci zapewniają miękkie podłokietniki. Przeczytaj o właściwościach tych niezwykłych krzeseł w poniższym materiale.

Herman Miller Cosm – niezwyczajne krzesła zapewniające komfort w pracy

Siedząc na zwykłym krześle, narażeni jesteśmy na nieprawidłowe ułożenie kręgosłupa. Jak to zmienić? Wystarczy, że wymienimy zwykły fotel na model Herman Miller Cosm, a bóle i zesztywnienia nam nie zagrożą. Nie na darmo fotel nosi kosmiczną nazwę, jego lekkość to brak poczucia grawitacji. Dopasowanie ciała i jego masy do siedzenia odbywa się automatycznie, bo tak działa wbudowany mechanizm ważący. Odpowiednio ułożone łokcie to zasługa miękkich podłokietników, które występują w trzech rodzajach. Umocowane są pod właściwym kątem. Wtedy korzystanie telefonu, czytanie lub pisanie nie sprawiają kłopotu.

Do wyboru tu mamy niskie, średnie lub wysokie oparcie. Rama posiada elastyczną, mocną konstrukcję i jest bardzo wytrzymała. Do wyboru aż w sześciu kolorach. Herman Miller Cosm posiada kółka, nadające się do powierzchni miękkich i twardych.

Reprezentacyjne i luksusowe krzesła Herman Miller Cosm zadbają o efektywność pracy

Siedzisko i oparcie krzeseł Herman Miller Cosm zagwarantują prawidłową cyrkulację powietrza. Jedną z trzech wersji oparcia, które wesprą dolną, górną lub środkową część kręgosłupa, wybieramy sami. Tutaj znajdziesz sklep, który oferuje te niezwykłe fotele https://www.bakata.pl/produkt/herman-miller-cosm-chair/. Jeśli chcemy pracować w dobrych warunkach, wybierzmy dobrą jakość siedzeń. Komfort dla całego ciała, a zwłaszcza dla kręgosłupa jest sprawą priorytetową. Niebagatelny jest też wygląd mebla. Jego kolor i szyk po dopasowaniu do charakteru pomieszczenia będą prezentować się świetnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *