Stół rozkładany na wymiar – zamawiać czy kupić gotowy?

Jeśli właśnie stajesz przed niełatwym zadaniem umeblowania salonu albo jadalni, na pewno zdążyłeś już przemyśleć zakup stołu rozkładanego na wymiar, który stolarnia wykonuje na indywidualne zamówienie. Dalej nie jesteś przekonany? Może wahasz się z powodu cen lub nie wiesz czy finalny produkt Cię zadowoli? Część osób decyduje się na mebel z salonu, który zazwyczaj jest nieco tańszy i dostępny praktycznie od ręki. Pomożemy Ci zdecydować, co robić w obliczy takiego wyboru.

Stół rozkładany na wymiar czy gotowy z salonu?

Stół rozkładany na wymiar oraz mebel, który został wyprodukowany seryjnie i znajduje się w salonie to dwie skrajne opcje, z których każda ma swoje wady i zalety. Do sklepu meblowego możesz udać się w każdej chwili i poprosić o szybkie dowiezienie stołu, co zazwyczaj nie zajmuje więcej niż trzy dni robocze. Można też znaleźć tam elementy wyposażenia wnętrz w dobrych cenach. Dla niecierpliwych i oszczędnych to może być lepsza opcja. Jednak jeśli masz własną wizję, możesz jeździć od jednego sklepu do drugiego lub przeglądać katalogi w internecie, a i tak jest ryzyko, że nie znajdziesz nic, co pasuje do Twojej aranżacji. Pamiętaj też, że dzisiaj w cenie są przede wszystkim unikalne produkty. Stół rozkładany na wymiar będzie wykonany specjalnie dla Ciebie, z uwzględnieniem Twoich potrzeb i gustu.

Stół rozkładany na wymiar – czy masz wpływ na projekt?

Zamawiając stół rozkładany na wymiar, masz wpływ nie tylko na długość nóg czy szerokość blatu. Często stolarnia daje Ci wybór gatunku drewna, kształtu nóg, rodzaju wykończenia i kilka innych opcji. Dzięki temu, współtworzysz swój wymarzony mebel. Zwróć też uwagę na funkcję rozkładania. Jeśli możesz zdecydować, jaki mechanizm zostanie zamontowany, wybierz motylkową wkładkę frontową, a będziesz rozkładać stół, bez ściągania zastawy. Tutaj https://stolywood.pl/kategoria/stoly-i-stoliki/stoly/ obejrzysz dostępne modele. Kliknij na jeden z nich i wykorzystaj konfigurator, aby zobaczyć, jakie zmiany w projekcie możesz wprowadzić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *