Pokaż światu błyszczącą skórę- myj ją szczotką

Zyskaj poczucie czystości dzięki szczotkowaniu ciała. Ten szybki i łatwy zabieg złuszczający możesz wykonywać sama w domu. Kilka dni regularnego stosowania pomoże ci uzyskać spektakularne efekty!

Mycie ciała szczotką stanowi jeden z najskuteczniejszych zabiegów profilaktycznych i kosmetycznych. Jest to rodzaj masażu, który przywraca organizmowi energię i wzmacnia system odpornościowy. Ponadto wspomaga działaniu układu limfatycznego, połączonego z układem krążenia krwi oraz odpowiedzialnego za wydalanie ubocznych produktów przemiany materii. Szorowanie złuszcza martwe komórki i brud.

Masowanie ciała szczotką na sucho stymuluje usuwanie toksyn. Można praktykować je dwa razy dziennie- rano i wieczorem. Szczotkowanie pomaga w doprowadzeniu do porządku szarych łokci, szorstkich kolan i pięt, zrogowaceń na nogach i łuszczącej się skóry. Szczotka jest również idealną bronią w walce z cellulitem.

Zawsze przed codziennym prysznicem, kąpielą lub przed pójściem spać, szoruj swoje ciało. Uczucie delikatnego szczypania pozwoli ci pozbyć się zmęczenia i napięcia. Możesz również zastąpić swoją gąbkę na szczotkę. Najlepiej wybrać dobrej jakości szczotkę z sierści dzika. Po umyciu, osusz ciało szorstkim ręcznikiem i wymasuj oliwką. Po takim zabiegu twoja skóra zacznie błyszczeć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *